دست به نقد|بفروشید مثل آب خوردن

سوالات متداول

(( پیشنهاد خرید دست به نقد )) یک برنامه خرید در چهارچوبهای قانونی خرید املاک است ، این راه بهترین مسیر برای کنار گذاشتن دردسرها و استرس فروش خانه شما است که صرفه جویی در زمان را برای شما به ارمغان می آورد . اگر خانه شما قابلیت فروش در بازار را داشته باشد شما می توانید یک پیشنهاد خرید نقدی را از وب سایت ((دست به نقد)) تنها در چند مرحله ساده دریافت کنید ، لازم به ذکر است خانه شما به هیچ عنوان در وب سایت دست به نقد ، وب سیات معتبران یا سایتها و دفاتر املاک دیگر نمایش داده نخواهد شد ، بنابر این اطلاعات شما نزد سایت دست به نقد محفوظ خواهد ماند . در صورتی که تصمیم گرفتید پیشنهاد خرید دست به نقد را قبول کنید کارشناس اختصاصی سایت دست به نقد در طول فرآیند با شما همکاری خواهد کرد ، اما اگر بخواهید خودتان خانه تان را بفروشید میتوانید گزینه های دیگری را برای فروش انتخاب نمایید .
هدف وب سایت دست به نقد توانمندسازی خریداران و فروشندگان با ارائه اطلاعات مربوط به روند املاک و مستغلات است . دست به نقد با کمک به فروشندگان و خریداران اطمینان خاطر از این هدف را تامین می کند . تصمیمهای آگاهانه فروشندگان به خریداران دست به نقد باعث می شود که بتوانیم تجربه ای حرفه ای ، راحت و اختصاصی را ارائه دهیم که فروشندگان از دردسرهای نقدینگی ، استرس، کلاهبرداران و زمانبندی غیر قابل پیش بینی در امان بمانند . با آن دسته از فروشندگانی که واجد شرایط سایت دست به نقد نیستند هم ارتباطمان حفظ خواهد شد و برای فروش هرچه سریعتر خانه شان از طریق مدیرهای املاک تحت نظر وب سایت معتبران یا فروش از طریق خود مالک کمک خواهیم کرد .
آدرس خود را وارد کنید ، پس از آن شما به چند سوال پایه ای در مورد خانه تان از طریق وب سایت پاسخ خواهید داد . این فرآیند چند دقیقه ای بیشتر طول نخواهد کشید . پس از آن شرایط محلی و بازار ملک شما بررسی خواهد شد و اگر ملک شما واجد شرایط بود طی چند روز آتی پیشنهاد قیمت خانه شما ارسال خواهد شد . اگر شما پیشنهاد را قبول کردید خریدار سایت دست به نقد برای ارزیابی خانه شما به صورت حضوری با شما ملاقات خواهد داشت و پس از ارزیابی و توافق نهایی در هر تاریخی که شما میتوانید قرارداد منعقد خواهد شد . لازم به ذکر است محل عقد قرارداد یا تعیین دفترخانه مطابق نظر شما خواهد بود . خریداران سایت دست به نقد پس از معامله تعمیرات و به روز رسانیهای لازم را انجام داده ، از خانه استفاده میکنند یا دوباره ملک را به فروش خواهند رساند .
مشتریان دست به نقد همیشه تلاش میکنند پیشنهادی ارائه دهند که نشان دهنده ارزش فعلی ملک شما باشد ، در یک فروش سنتی شما مسئولیت هزینه تعمیرات پیش رو و آماده سازی خانه خود و همچنین دردسر بازاریابی برای فروش را به عهده دارید ، اما مشتریان دست به نقد خانه شما را به همان صورت خریداری خواهند کرد . با پیشنهاد خرید مشتریان دست به نقد شما از مزایای یک تجربه بی دردسر برخوردار خواهید شد .
هرگز ، مشتریان وب سایت دست به نقد یک سرویس به فروشنده ارائه میدهند ، ترتیب کارهایی از قبیل بازسازی ، تعمیرات ، آماده سازی برای زندگی و ..... را انجام می دهند که هر صاحبخانه ای باید برای داشتن خانه ای بهتر این کارها را انجام دهد . علاوه بر این در صورت تمایل به واگذاری مجدد هزینه های نگهداری و فروش مجدد هم بر هزینه های فوق اضافه خواهد شد . متاسفانه برخی از سودجویان اقدام به خرید املاک مشکل دار ارزان قیمت می کنند و آنها را به قیمت بالایی به فروش می رسانند که این قضیه کاملا با قوانین وب سایت دست به نقد در تضاد است .
شما به مشاور یا نماینده نیازی نخواهید داشت مگر این که خودتان صلاح بدانید . اگر نماینده یا مشاوری دارید ما با ایشان در این زمینه همکاری خواهیم نمود و اگر نخواستید به مشتریان وب سایت دست به نقد بفروشید ما میتوانیم از طریق وب سایت معتبران یک مدیر املاک با تجربه به شما معرفی کنیم تا به راحتی ملکتان را به فروش برسانید .
خیر ، اطلاعات شما کاملا محفوظ است و در سایت دست به نقد و معتبران و هیچ سایت دیگری نمایش داده نخواهد شد و فقط کارشناس وب سایت دست به نقد مجاز به بررسی و معرفی آن به مشتریان دست به نقد است . ضمنا اطلاعات تماس و شخصی شما هرگز به گروه مشتریان داده نخواهد شد ، زمانی که پیشنهادی برای شما جذاب بود مشخصات و اطلاعات تماس خریدار به شما از طریق سایت دست به نقد ارائه می شود .
با توجه به قوانین و مقررات ، شما حتما باید مالک خانه باشید و یا باید وکالت نامه تام الاختیار بدون عزل از مالک داشته باشید .
آدرس ملک ، تایید کردن تعدادی گزینه پایه ای از قبیل : سال ساخت ، متراژ و ..... و جواب دادن تعدادی سوال در مورد به روز رسانی یا ارتقا خانه مورد نظر و همچنین سایر اطاعات مربوط به ملک و نهایتا تعدادی عکس فوری . شما تنها در 3 دقیقه می توانید به سوالات پاسخ داده و درخواست خود را ارسال نمایید .
پس از جمع آوری اطلاعات خانه شما ، تقریبا 5 روز کاری برای بررسی و ارائه پیشنهاد قیمت زمان خواهد برد و شما 3 روز فرصت خواهید داشت تا پاسخ پیشنهاد مشتریان وب سایت دست به نقد را بدهید . در صورتی که پیشنهاد خرید منقضی شد و شما همچنان علاقه مند به فروش بودید ما می توانیم پیشنهاد شما را به روزرسانی کنیم .
کارشناسی قیمت مشتریان وب سایت دست به نقد شامل چند منبع اطلاعاتی می شود : 1- جزئیاتی در مورد خانه شما 2- خانه های قابل مقایسه در منطقه شما 3- ارزیابی سه کارشناس محلی املاک و مستغلات
مشتریان وب سایت دست به نقد بهترین پیشنهاد را در دوره مقدماتی ارائه خواهند داد ، ما معتقدیم این فرآیند برای فروشندگان ، یک تجربه ساده تر و بهتر است در مقایسه با فرآیند سنتی و منسوخ قدیمی که اغلب با مذاکرات طولانی همراه است ، دارای امتیازات به مراتب بالاتری است .
بهتر است چند عکس پیوست کنید ، زیرا اطلاعات بیشتری در مورد خانه شما می دهند . ما به عکس های حرفه ای نیاز نداریم ، فقط کافی است چند عکس با تلفن همراه خود ارسال کنید
عکسهای شما فقط توسط کارشناس وب سایت دست به نقد مشاهده خواهند شد ، اطلاعات شما به هیچ وجه در وب سایت دست به نقد یا معتبران و هیچ سایت دیگری نمایش داده نخواهد شد . ما به حریم خصوصی شمت احترام می گذاریم .
شما می توانید با کارشناس مربوطه تماس بگیرید ، قیمت پیشنهادی تا 3 روز معتبر است و در صورت تمایل به دریافت جزئیات بیشتر در این 3 روز می توانید با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید . اگر تصمیم گرفتید که پیشنهاد را بپذیرید کارشناس مربوطه مراحل بعدی را هماهنگ خواهد کرد .
پس از دریافت پیشنهادتان یکی از کارشناسان وب سایت دست به نقد با شما تماس خواهد گرفت ، مشاور اختصاصی شما در طول فرآیند پیشنهاد مشتریان دست به نقد کارشناس دست به نقد خواهد بود . آنها در هر مرحله برای پاسخ به سوالات شما در دسترس خواهند بود . در صورت بروز هرگونه مشکل شما می توانید با کارشناس خود تماس بگیرید .
شما می توانید پیشنهاد مشتریان دست به نقد را بپذیرید و خانه خود را بفروشید ، می توانید خودتان برای فروش از طریق وب سایت معتبران اقدام کنید و همچنین می توانید برای ادامه روند فروش خانه شما یک مدیر املاک از وب سایت معتبران استخدام کنید .
همه خانه ها مناسب مشتریان دست به نقد نیستند . این می تواند به دلیل عواملی مانند سن خانه یا نوع ساختمان باشد. اگر پیشنهادی دریافت نکرده اید اما هنوز هم به فروش علاقه دارید ، می توانید خودتان برای فروش از طریق وب سایت معتبران اقدام کنید و همچنین می توانید برای ادامه روند فروش خانه شما یک مدیر املاک از وب سایت معتبران استخدام کنید .
شما ملزم به فروش خانه خود نیستید ، حتی اگر پیشنهاد را بپذیرید ، تا زمانی که قرارداد فروش را امضا نکرده اید هیچگونه تعهدی ندارید . تا زمانی که قراردادی را امضا نکرده اید می توانید پیشنهاد مربوطه را رد یا قبول کنید ، توصیه می کنیم گزینه های خود را با یک مدیر املاک دارای مجوز بررسی و تصمیم گیری کنید .
اگر پیشنهاد اولیه مشتریان دست به نقد برای شما جذاب بود ، مرحله بعدی ارزیابی کارشناسی خانه است . مشتریان دست به نقد زمانی را برای بازدید از خانه شما تعیین می کنند و براساس ارزیابی کارشناس مربوطه بهترین و آخرین پیشنهاد خود را ارائه خواهند داد .
لطفاً مستاجران خود را از تاریخ ، زمان و هدف ارزیابی خود مطلع کنید تا اطمینان حاصل شود که مشکلی بابت حضور ارزیابان مشتریان دست به نقد وجود نخواهد داشت . ارزیابان به تمام اتاقهای خانه شما برای عکاسی نیاز دارند . اگر فکر میکنید که با این رویه مشکل دارید میتوانید با کارشناس مربوطه دست به نقد تماس بگیرید .
دست به نقد یک تجربه عالی برای فروشندگان است ، تیمی از مشاوران ما وجود دارند که میتوانند در طول فرآیند فروشندگان را همراهی کنند ، به سؤالات پاسخ می دهند و از پیشرفت صحیح در جهت بسته شدن قرارداد اطمینان حاصل می کنند .